- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Cash Deposit Kiosk
Cash Deposit Kiosk
We are a leading Manufacturer of single note acceptor kiosk, bulk note acceptor kiosk, bunch note deposit kiosk, all bank cash deposit and withdraw kiosk, cash in cash out machine and single note deposit kiosk from Pune, India.
Single Note Acceptor Kiosk
Get Latest Price
Product Details:
| Monitor Type | LED |
| Voltage | 220V |
| Ram | 2,GB |
| Processor | Intel,or,Equivalent |
| Power | 6,kW |
| Power Source | Electric |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Bulk Note Acceptor Kiosk
Product Price: Rs 1 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Brand | Gluck International |
| Machine Type | Automatic |
| Monitor Size | 15 Inch |
| Cash Deposite | 150 Notes with escrow of 100 |
| Receipt Printer | 80mm Thermal |
| Card Reader | DIP Type Hybrid |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Bunch Note Deposit Kiosk
Get Latest Price
Product Details:
| Brand | Gluck,International |
| Monitor Type | LED |
| Material | SS |
| Voltage | 220V |
| Power | 6,kW |
| Country of Origin | Made in India |
| Driven Type | Electric |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Bulk Note Acceptor Kiosk
Get Latest Price
Product Details:
| Monitor Type | LED |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Gluck |
| Operating Temperature | 50 Degree C |
| Machine Type | Automatic |
| Operating Voltage | 42.5 V DC |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
All Bank Cash Deposit And Withdraw Kiosk
Get Latest Price
Product Details:
| Usage/Application | Indoor |
| Function | Payment Machine |
| Brand | Gluck |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
- Production Capacity: cas
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Cash In Cash Out Machine
Get Latest Price
Product Details:
| Usage/Application | Shop |
| Function | Cash In Cash Out Machine |
| Material | Metal |
| Color | White |
| Voltage | 240 V |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Single Note Deposit Kiosk
Get Latest Price
Product Details:
| Brand | Gluck |
| Country of Origin | Made in India |
| Monitor Size | 15 inch |
| Keyboard | On screen |
| Cash Acceptor | 40 Notes with single escrow |
| Receipt Printer | 80mm Thermal |
| Machine Type | Semi Automatic |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Bulk Note Deposit Kiosk
Get Latest Price
Product Details:
| Function | Bulk Note Deposit Kiosk |
| Brand | Gluck |
| Monitor Type | LED |
| Country of Origin | Made in India |
| Processor | Intel Core Processor |
| Voltage | 110 VAC |
| Power Source | Electric |
Yes! I am InterestedRequest A Callback