- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Multifunctional Kiosk
Multifunctional Kiosk
Gluck Multi functional Kiosk allowed you do more than one banking functions in one single machine. Like Cheque deposit and passbook printing, Cheque deposit and Cash deposit, Passbook Printing and Cash deposit, Cheque deposit, Passbook Printing and Cash deposit, Etc.
Multifunction Kiosk machine
Get Latest Price
Product Brochure
Product Details:
| Ram | 2 GB |
| Processor | Intel or Equivalent |
| Weight | 100 Kg |
| Height | 1540 mm |
| Depth | 600 mm |
| Width | 700 mm |
| Keyboard | On screen Keyboard |
| Special Functions | Audio Output, Camera |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Touch Screen Multipurpose Kiosk
Get Latest Price
Product Details:
| Brand | Gluck |
| Brightness | 600cd/m2 |
| Size | 42 Inch |
| Color | Blue |
| Country of Origin | Made in India |
| Protection | Toughed Glasses |
| Touch | Ir Touch |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Gluck Multifunctional Kiosk
Get Latest Price
Product Brochure
Product Details:
| Brand | Gluck |
| Ram | 2 GB |
| Weight | 100 Kg |
| Height | 1540 mm |
| Depth | 600 mm |
| Width | 700 mm |
| Humidity conditions | 90 RH |
| Keyboard | On screen Keyboard |
Yes! I am InterestedRequest A Callback