- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Information Kiosk Systems
Information Kiosk Systems
Providing you the best range of information kiosk system and touchscreen information kiosk with effective & timely delivery.
Information Kiosk System
Get Latest Price
Product Brochure
Product Details:
| Ram | 2 GB |
| Processor | Intel or Equivalent |
| Weight | 100 Kg |
| Keyboard | On screen Keyboard |
| Special Functions | Audio Output, Camera |
| Height | 1540 mm |
| Depth | 600 mm |
| Width | 700 mm |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Touchscreen Information Kiosk
Get Latest Price
Product Details:
| Usage/Application | Touchscreen Information Kiosk |
| Monitor Type | LED |
| Ram | 2 GB |
| Printing Facility | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Humidity conditions | 90 RH |
| Keyboard | On screen Keyboard |
Yes! I am InterestedRequest A Callback