- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Passbook Printing Kiosk
Passbook Printing Kiosk
We are a leading Manufacturer of passbook printing kiosk from Pune, India.
Passbook Printing Kiosk
Get Latest Price
Product Brochure
Product Details:
| weight | 100 Kg |
| Height | 1540 mm |
| Depth | 600 mm |
| Width | 700 mm |
| Humidity conditions | 90 RH |
| RAM | 2 GB |
| Processor | Intel or Equivalent |
| Card Reader | Hybrid(Optional) |
Yes! I am InterestedRequest A Callback